O firmě / Námi poskytované služby

Poskytování bezdrátového internetu a telefonování

Připojení k internetu je dnes nutností nejen pro každou firmu, ale stává se nezbytné i pro domáctnosti. V rámci komplexních služeb, které naší klientele poskytujeme jsme i provozovatelem bezdrátové sítě, kterou stále modernizujeme. Připojit klienta k internetu a umožnit mu být nonstop spojen se světem je náš prvořadý cíl. Díky neplacení paušálu se značně rozrostl i počet klientů, kteří přes naši síť telefonují. Děkujeme Vám za Vaši přízeň.

Veškeré informace k těmto službám naleznete v sekci Internet a Telefon.

Služby firmám, úřadům, školám i jednotlivcům

Malým a středním firmám se nevyplácí zaměstnávat informatika, proto se raději obrací na nás, abychom jim prováděli správu sítě, školení, doinstalaci a adaptaci programů, zálohování systémů a jiné služby v oblasti výpočetní techniky. Poznali, že je ideální zadat tuto práci jedné firmě, která se o vše postará a také má za vše zodpovědnost. Děkujeme za Vaši důvěru.

Správa počítačových učeben základních škol je jedním z "charitních" programů, které provádíme. Školy nemají velké prostředky na to, aby si zaplatili správu na takové úrovni jako je tomu u firemních subjektů. Snažíme se jim proto vyhovět jak jen je to možné a podporujeme je nejen snížením ceny, ale i školením pracovníků a jinými službami v oblasti výpočetní techniky. Odměnou je nám za to dobrá reklama, za kterou jsme školám vděčni.

I jednotlivci a domácnosti už pochopili, že je rozumnější nechat si opravit či přeinstalovat PC nebo notebook ve firmě než pokusně něco zkoušet doma. Je třeba PC i dobře zabezpečit a doplnit užitečné nástroje. Naše ceny jsou v porovnání s ostatními akceptovatelné.

Sídlo firmy - Hať ul.Lipová 78