IPTV televize / Poruba.NET (jen Hať)

Cena za internet a IPTV

Ceník rychlostí internetu si můžete stáhnout v PDF kliknutím na nadpis v záhlaví.

Rychlosti na optice poskytujeme od 30Mb do 700Mb. Je možno si vybrat nesdílený nebo sdílený tarif internetu. Klienti, kteří mají od nás internet minimálně 3 roky mohou využít věrnostního programu. Součástí tabulky je i sloupec TV (IPTV), kde je uvedeno, kolik televizních přijímačů se základní nabídkou je v ceně. Set-top boxy pro příjem IPTV je možno si zakoupit za 2400Kč nebo pronajmout za 50Kč měsíčně, případně si zakoupit rádiový za 2800Kč nebo pronajmout za 60Kč.

Seznam programů v základní nabídce IPTV televize

Seznam programů si můžete stáhnout v PDF kliknutím na nadpis v záhlaví.

V základní nabídce IPTV je 83 kanálů, z toho 29 v HD.

Kompletní nabídka IPTV včetně balíčků

Kompletní nabídku IPTV si můžete stáhnout v PDF kliknutím na nadpis v záhlaví.

Kompletní nabídka IPTV obsahuje možnost výběru ze 4 nabídek (od Základní až po Premium nabídku). Velkou výhodou IPTV je 7denní TV archiv zdarma. S archivem pořadů jste pány svého času, můžete si pustit jakýkoliv pořad ze záznamu až 7 dní nazpět (až 90% kanálů má záznam).

Odpovědi na nejčastější dotazy ohledně IPTV

Pod odkazem najdete nejčastější dotazy a odpovědi týkající se IPTV.

Uživatelský manuál ovládání IPTV pro model V1113

Uživatelský manuál ovládání IPTV pro model V1113 si můžete stáhnout kliknutím na nadpis v záhlaví.

Infokanál Hať

Dne 21. 5. 2015 spustila Obec Hať zkušební provoz Infokanálu Hať. Kliknutím na nadpis v záhlaví zobrazíte informace jak infokanál aktivovat pro klienty, kteří mají naši IPTV a také informace pro klienty, kteří naši IPTV nemají, ale chtějí videoprezentaci shlédnout.

Ceník materiálu pro instalaci IPTV

Pod odkazem najdete ceník materiálu, který se používá při instalaci optického připojení u klienta.

Oprávnění poskytovatele

Společnost Telconet s.r.o. je na základě Smlouvy o poskytování služeb elektronických komunikací s provozovatelem převzatého vysílání prostřednictvím kabelových systémů na základě Rozhodnutí o registraci č.j.zem/8157/08 sp.zn.2008/1537/zem/RIO vydaného Radou pro rozhlasové a televizní vysílání dne 16.12.2008, společností RIO Media a.s., oprávněno šířit ve vlastní optické síti a nabízet koncovým zákazníkům využívání dvou televizních balíčků v rámci jednoho paušálního poplatku.

Sídlo firmy - Hať ul.Lipová 78