Internet / Bezdrátové (wifi) připojení

Modernizace připojení k internetu na technologii AC

Všem klientům, kteří chtějí tarif PAC_500, kde je nesdílená rychlost 30Mb/10Mb, doporučujeme modernizaci jejich stávajícího zařízení k internetu za nové. Tuto výměnu provádíme zdarma a na některých místech je dokonce podmínkou toho, aby klientovi mohl být tarif PAC_500 aktivován. Doporučujeme i modernizaci stávajícího routeru na Netis WF2780.

Nový bezdrátový tarif PAC500 + IPTV v HD rozlišení zdarma v ceně

Tento tarif byl vytvořen speciálně pro klienty, kteří chtějí sledovat IPTV na bezdrátové síti v HD rozlišení nebo potřebují vyšší stálé rychlosti na internetu. Pro bližší informace klikněte na odkaz.

Deset důvodů, proč je výhodné mít internet od nás

Proč jsme výhodnější než bezdrátová (wifi) konkurence? Kliknutím na odkaz si přečtěte deset důvodů, proč je výhodné mít internet právě od naší firmy.

Instalace internetu i převod ze starého 2,4GHz pásma na novou technologii provádíme ZDARMA!

Instalace internetu stejnětak jako převod ze starého 2,4GHz pásma na novou technologii provádíme zdarma. Jako bonus Vám s novou instalací poskytneme bezdrát pro notebook zdarma. Jsme zároveň prvním poskytovatelem v oblasti, který umožňuje připojení novou moderní technologií UBNT AirMAX. Tato zařízení mají dvojnásobnou propustnost oproti standardním bezdrátům v 5GHz pásmu.

Ceník rychlostí internetu

Ceník rychlostí internetu si můžete stáhnout v PDF kliknutím na nadpis v záhlaví.

Rychlosti a ceny (jen na určitých místech s technologií AC a Prism). Vyhrazená :-)
PAC_500 - 30Mb/10Mb - 500Kč měsíčně včetně DPH
PAC_400 - 20Mb/10Mb - 400Kč měsíčně včetně DPH
PAC_300 - 10Mb/4Mb - 300Kč měsíčně včetně DPH

Rychlosti a ceny - Tarif "N" (možno na všech 5GHz AP). Vyhrazená :-)
N_500_vernostni - 14Mb/5Mb – 500Kč měsíčně včetně DPH
N_400_vernostni - 12Mb/4Mb – 400Kč měsíčně včetně DPH
N_300_vernostni - 8Mb/3Mb – 300Kč měsíčně včetně DPH

Rychlosti a ceny - Tarif "S" (možno na všech 5GHz AP). Sdílená :-(
S_300_vernostni - 14Mb/3Mb - 300Kč měsíčně včetně DPH

My nebudeme nabízet nereálně vysoké rychlosti na bezdrátovém internetu a pak se vymlouvat, že se jedná o sdílené tarify. Rychlosti, které nabízíme jsou přímo pro Vás, tedy nic neomezuje z naší strany výše uvedenou rychlost. Vždy je důležitější stabilita a stálost.

Nová technologie UBNT AirMAX

Díky této nové technologii vyvinuté společností Ubiquiti Networks je možné poskytovat internet OPĚT RYCHLEJŠÍ!

Zařízení této společnosti totiž dokázaly skloubit 3 vlastnosti, které se nepodařilo nabídnout nikým jiným, jsou to:

1) TDMA - oproti klasicikým WiFi technologiím má každý zákazník své pásmo vyhrazeno, není možné aby velký přenos dat jednoho zákazníka blokoval ostatní. Díky technologii TDMA lze na jednu anténu napojit desítky klientů bez toho, aby docházelo k přetížení či výpadkům připojení.

2) Šířka pásma 40 MHz dovoluje na této technologii přenést na velké vzdálenosti desítky Mbit/s.

3) Rozumné ceny zařízení.

Tato nová technologie je umístěna pouze na některých místech, postupně doplňujeme další. Informujte se, zda je možné tuto technologii namontovat i u Vás. Převod ze standardu 5GHz na tuto technologii provádíme zdarma.

Je možné aktivovat "S" nebo "N" tarif i když nemám UBNT Airmax?

Ano, toto je možné i v případě, že ve Vaší lokalitě není pokrytí UBNT AirMAX naší společností. V takovém případě Vám tento tarif aktivujeme i když máte pouze standard 5GHz. Poté, až bude zde nová technologie vybudována, budou Vás naši technici kontaktovat.

Rozdíl mezi sdílenými „S“ a stávajícími „N“ tarify

Jelikož jsme firmou, která se vždy chovala a chovat bude korektně a otevřeně, popisujeme zde rozdíl mezi sdílenými „S“ a stávajícími „N“ tarify, aby si každý náš klient mohl vybrat ten, který mu vyhovuje. Navíc si tarif může bezplatně 1x měsíčně měnit.
V každém případně není rozumné zůstávat na „A“ tarifu, podpisem nové smlouvy Vám zdarma aktivujeme „N“ nebo „S“ tarif, tedy máte možnost mít vyšší rychlost za stejný měsíční paušál.

Test propustnosti bezdrátů v ideálních podmínkách

V tabulce uvádíme reálné propustnosti jednotlivých bezdrátových routerů v ideálních podmínkách. U vyšších rychlostí připojení k internetu nabízené např. na optice je dobré pořídit si router, který tyto rychlosti bude umět spolehlivě přenést. Proto doporučujeme investovat větší peníz za kvalitní router (např. TP-LINK WR1043ND ver.2.1), se kterým není problém dosáhnout na optice přes kabel rychlosti 700Mb. Jak se říká, na dálnici (optice) vysoké rychlosti s trabantem (starým bezdrátem) nedosáhnete :-)

Doporučený bezdrátový router pro přenos vyšších rychlostí internetu

Manuál pro nastavení bezdrátového routeru Netis WF2780.

Doporučený bezdrátový router pro přenos vyšších rychlostí internetu

Manuál pro nastavení bezdrátového routeru TP-LINK WR1043ND ver2.1.

Sídlo firmy - Hať ul.Lipová 78