Internet / Bezdrátové (wifi) připojení

Deset důvodů, proč je výhodné mít internet od nás

Proč jsme výhodnější než bezdrátová (wifi) konkurence? Kliknutím na odkaz si přečtěte deset důvodů, proč je výhodné mít internet právě od naší firmy.

Modernizace připojení k internetu na technologii AC

Všem klientům, kteří chtějí tarif PAC_500, kde je nesdílená rychlost 30Mb/10Mb, doporučujeme modernizaci jejich stávajícího zařízení k internetu za nové. Tuto výměnu provádíme zdarma a na některých místech je dokonce podmínkou toho, aby klientovi mohl být tarif PAC_500 aktivován. Doporučujeme i modernizaci stávajícího routeru na Netis WF2780.

Ceník internetu + počet zařízení IPTV v ceně

Ceník rychlostí internetu si můžete stáhnout v PDF kliknutím na nadpis v záhlaví.

Nový bezdrátový tarif PAC500 + IPTV v HD rozlišení zdarma v ceně

Tento tarif byl vytvořen speciálně pro klienty, kteří chtějí sledovat IPTV na bezdrátové síti v HD rozlišení nebo potřebují vyšší stálé rychlosti na internetu. Pro bližší informace klikněte na odkaz.

Test propustnosti bezdrátů v ideálních podmínkách

V tabulce uvádíme reálné propustnosti jednotlivých bezdrátových routerů v ideálních podmínkách. U vyšších rychlostí připojení k internetu nabízené např. na optice je dobré pořídit si router, který tyto rychlosti bude umět spolehlivě přenést. Proto doporučujeme investovat větší peníz za kvalitní router (např. TP-LINK WR1043ND ver.2.1), se kterým není problém dosáhnout na optice přes kabel rychlosti 700Mb. Jak se říká, na dálnici (optice) vysoké rychlosti s trabantem (starým bezdrátem) nedosáhnete :-)

Doporučený bezdrátový router pro přenos vyšších rychlostí internetu

Manuál pro nastavení bezdrátového routeru Netis WF2780.

Doporučený bezdrátový router pro přenos vyšších rychlostí internetu

Manuál pro nastavení bezdrátového routeru TP-LINK WR1043ND ver2.1.

Sídlo firmy - Hať ul.Lipová 78