Telefon / Výhody naší telefonní linky

Výhody naší telefonní linky

Výhoda 1. - U nás neplatíte žádný měsíční poplatek za užívání telefonní linky v případě, že od nás máte službu internet.
Pokud od nás nepotřebujete internet a požadujete pouze telefonní linku, je měsíční paušál 100Kč.

Výhoda 2. - Volání v rámci sítě SAO je zdarma. Tedy pořídíte-li si připojení Vy i někdo jiný v rámci naší sítě (třeba rodina nebo známí), můžete mezi sebou volat zcela zdarma.

Výhoda 3. - Volání je u nás levnější
Pokud srovnáme ceny za telefonování u nás s běžnými paušály, máme ceny výhodnější a nemáme minimální měsíční částku za volání, kterou je potřeba zaplatit i když volat nepotřebujete.
Ceny volání na pevné linky v ČR 7-19h: 1Kč včetně DPH
Ceny volání na pevné linky v ČR 19-7h: 0,50Kč včetně DPH
Ceny volání na mobily v ČR: 2Kč včetně DPH
Ceny volání do zahraničí zjistíte kliknutím na odkaz Kredit a hovorné a zapsáním telefonního čísla do políčka pro zjištění ceny.

Výhoda 4. - Poskytujeme přehled o všech hovorech a víte přesně zač a kolik platíte. Ihned po uskutečnění hovoru se můžete na internetu podívat kolik hovor stál. U nás je vše transparentní!

Výhoda 5. - Často se vám stane, že vám někdo volal a nebyli jste doma. Zmeškané hovory si můžete nechávat zasílat na email či mobil, tedy ještě nepřijedete zpět domů nebo na firmu a již víte kdo a kdy vám telefonoval. Vyřídíte vše rychleji.

Sídlo firmy - Hať ul.Lipová 78