Telefon / Cena zřízení telefonní linky

Zřízení telefonní linky SAO zdarma

Více zákazníků nás již v minulosti žádalo, abychom umožnili něco jako pronájem VoIP telefonu, a to nejlépe zdarma.
Souhlasíme, že pořizovací náklady VoIP telefonu nejsou zrovna malé, proto jsme se rozhodli, že VoIP telefon budeme nabízet k tarifu za alespoň 400Kč měsíčně zdarma.
Pokud bude chtít klient mít tarif nižší, může VoIP telefon doplatit nebo ho plně funkční vrátit na naši provozovnu. Je to proto, aby i jakýkoliv klient, který k nám přechází od ADSL (a je jich čím dál více), mohl dál levně telefonovat na pevné linky a v rámci naší sítě SAO dokonce zdarma!!!

Zřízení telefonní linky SAO, varianty a ceny

Varianta 1 – Moderní telefon s VoIP Siemens A510IP. Cena 1690Kč včetně telefonu.
Tento přístroj i s integrovaným VoIP adaptérem je rozumná varianta pro standardní telefonování. Jedná se o přístroj s monochromatickým přehledným displayem, ke ketrému se dá dokoupit i více ruček, které mohou být na další čísla.
Doplnění další ručky - 890Kč.

Varianta 2 - Moderní telefon s VoIP Siemens C610IP. Cena 1990Kč včetně telefonu.
Tento přístroj i s integrovaným VoIP adaptérem a je modernější variantou předchozí nabídky. Jedná se o přístroj s barevným přehledným displayem, ke ketrému se dá dokoupit i více ruček, které mohou být na další čísla.
Doplnění další ručky - 890Kč.

Varianta 3 – Zřízení 1 telefonní linky s VoIP adaptérem Sipura SPA112. Cena 1200Kč.
POZOR! V této variantě není telefonní přístroj pro pevnou linku (telefon), tento je třeba dokoupit nebo mít nějaký starší funkční doma.

Varianta 4 – Zřízení 2 telefonních linek se zařízením Sipura SPA122. Cena 1500Kč.
Pokud chcete využít nabídky 2 telefonních čísel v rámci jednoho domu (výhoda, že si můžete volat zdarma i mezi sebou v domě a zároveň Vás neobtěžují hovory určené pro toho druhého).
POZOR! V této variantě nejsou telefonní přístroje pro pevné linky (telefony), tyto je třeba dokoupit nebo mít nějaké starší funkční doma.

Kredit si poté dobijete v hodnotě, kterou uvážíte za rozumnou, nejméně však 200Kč. Kredit můžete protelefonovat kamkoliv a kdykoliv (klidně třeba za 5 let). Kredit tedy nikdy nepropadá ani Vám nehrozí ztráta čísla v případě, že si po určité době nedobijete kredit jak je tomu u mobilních operátorů.

Veškeré ceny uvedené v těchto nabídkách jsou včetně 21% DPH.

Sídlo firmy - Hať ul.Lipová 78