Internet / Srovnání s konkurencí

Srovnání rychlostí a cen za internet - ADSL konkurence

Proč je náš internet mnohem výhodnější než VDSL nebo ADSL od O2 nebo internet od mobilních operátorů?! Odpověď naleznete v přiloženém dokumentu.
Vždy máme nejraději férové srovnání, proto jsme použili poslední vydaný srovnávací test měřiče DSL.cz za duben 2012 a březen 2012.

Rozdíl mezi sdílenou, stávající a garantovanou rychlostí internetu

Jelikož bohužel nejsou jen féroví poskytovatelé, ale také ti, kteří se v rámci přetahování klientů snaží lhaním a uváděním "zavádějících" informací vytvářet nekorektní konkurenční prostředí, popisujeme přesně, na co by si měli klienti dát pozor, když je někdo bude chtít "opít rohlíkem". Pokud se Vám někdo ozve s konkurenční nabídkou, určitě nás kontaktujte, abychom provedli čestné a spravedlivé srovnání.

Rozdíl mezi sdílenými „S“ a stávajícími „N“ tarify

Jelikož jsme firmou, která se vždy chovala a chovat bude korektně a otevřeně, popisujeme zde rozdíl mezi sdílenými „S“ a stávajícími „N“ tarify, aby si každý náš klient mohl vybrat ten, který mu vyhovuje. Navíc si tarif může bezplatně 1x měsíčně měnit.
V každém případně není rozumné zůstávat na „A“ tarifu, podpisem nové smlouvy Vám zdarma aktivujeme „N“ nebo „S“ tarif, tedy máte možnost mít vyšší rychlost za stejný měsíční paušál.

Deset důvodů, proč je výhodné mít internet od nás

Proč jsme výhodnější než bezdrátová (wifi) konkurence? Kliknutím na odkaz si přečtěte deset důvodů, proč je výhodné mít internet právě od naší firmy.

Sídlo firmy - Hať ul.Lipová 78